Forum
nema

Vinter Sport
Nema

Nišlije su došle da nastave niz pobeda. Do ove utakmice imaju čak pet pobeda u nizu. Forum ima niz od četiri pobeda i sa ovom pobedom će se priključiti vrhu tabele.

1.min
Prvu šansu imaju gosti. Djelić dodaje do Stanković Nikole u 6 metara koji šutira. Zamalo da kroz ruke prodje lopta u mrežu. Srećom po domaće odlazi u korner
2.min
Šut Bogdanovića sa 10 metara. Direktno u golmana gostiju Pavlovića.
5.min
GOOOOOOOL. Predivan solo prodor Bogdanovića. Sa levog krila dribla dvojicu i šutira iznad Pavlovića pod prečku. 1 - 0
6.min
Šut Cenića sa 10 metara. Lak plen za Morarijua.
8.min
Krstić dribla po desnom krilu. Ubacuje na drugu stativu do samog Cenića, koji promašuje ceo, prazan gol
10.min
Greška Jovanova na pola terena. Miljković sam. Jedan na jedan sa golmanom domaćih. Morariju brani.
10.min
GOOOOOOOL. Lukač izbacuje Bogdanovića koji ubacuje loptu u 6 metara. Pavlović loše reaguje a Rašiću nije bilo teško da sprovede loptu u gol.  2 - 0
14.min
Gosti se medjusobno dodaju, stvarajući šansu Stanković Nikoli. On promašuje prazan gol.
16.min
Slobodan udarac za domaće. Žeravica šutira a Pavlović krajnjim naporom , refleksno brani.
18.min
Žeravica sa svoje polovine šalje loptu po zemlji. Na pola terena Radulović preskače loptu koja dolazi do Andjelkovića koji je sam sa golmanom gostiju. Šutira pravo u Pavlovića.
18.min
GOOOOOOOOL. Sa desne strane Ristić dodaje loptu ispred Morarijua. Djordjević naleće i šalje loptu u mrežu. 2 – 1

KRAJ
PRVOG POLUVREMENA
2 – 1
22.min
Kontra domaćih. Tri na dva. Šut Stojana Milovca. Korner.
23.min
GOOOOOOOOOL. Domaći oduzimaju loptu. Bogdanović do Jankovića, Janković do Bogdanovića, koji je sam ispred golmana nišlija. 3 - 1
23.min
Šut Cenića sa distance. Morariju brani.
26.min
GOOOOOOOOOL. Krstić šutira sa 9 metara, malo iskosa. Lopta prolazi kroz noge Morariju. 3 – 2
27.min
GOOOOOOOOOL. IZJEDNAČENJE Ristić prolazi preko leve strane terena. Upućuje loptu do Krstića a on je sprovodi iza ledja Morarijua. 3 – 3
30.min
Gost šutira iskosa. Loptu Stanković Nikole brani golman domaćih.
31.min
GOOOOOOOOOL. Gol, za novo vodjstvo Foruma, delo je Morarijua. Baca loptu iz svog prostora u protivnički kazneni prostor. Lukač podmeće samo nogu i lopta je u golu. 4 – 3
33.min
Morariju nogom šalje loptu na protivničku polovinu do Stojana Milovca. Ovaj je prosledjuje do Bogdanovića koji sa 9 metara šutira pored gola.
35.min
GOOOOOOOOOL. Janković do Cenića koji šalje loptu ispod golmana domaćih. 4 – 4
35.min
Šut Jankovića. Morariju jedva brani.
38.min
GOOOOOOOOOL. Akcija domaćih u kojoj su svi učestvovali. Na kraju lopta dolazi Jankovića koji sa 6 metara šutira u sam ugao, pored stative. 5 – 4
39.min
Slobodan udarac za domaće. Bogdanović izvodjač a Pavlović brani i šalje loptu u korner.
39.min
GOOOOOOOOOL. Pavlović greši. Igrao je loptu van šesterca rukom. Pošto je Viner Sport imao pet faula Vezmar je izveo taj penal. Siguran egzekutor. 6 – 4
39.min
Prečka gostiju posle šuta Miljkovića

-

Kraj utakmice
6 – 4

Dinamična, prava prvenstvena utakmica. Puno šansi, lepih prilika i dosta šuteva na gol protivnika. Uz to i tvrda, požrtvovana na obe strane. Domaći su imali više pravih prilika i zasluženo su odneli pobedu. Bogdanović se pokazao kao lider i jedan od glavnih egzekutora u ekipi. 14 golova do sad. Posle ove pobede Forum se, još više, približio vodećim ekipama na tabeli. Sada su sa pet pobeda u nizu i imaju 17 bodova.
U sledećem kolu gostuju Metalcu Kolorado u Gornjem Milanovcu.