Strelci:       Jovičić u 78.min za Karaš i Glogovac u 59.min za Hajdučicu

FK Karaš: Lapadat, Božin, Tomas, Madić, Mojsić, Vinu (Milojević Nenad 46.min), Stefanović, Jovčić, Božana, Milojević Sloobdoan, Djordjević.

FK Hajdučica : Melih, Liptak Zvezdan, Barbulović, Malijar, Folćan, Mršić Milan, Pomorišac, Mršić Ilija, Radović, Liptak Atila, Glogovac

Žuti kartoni
FK Karaš: nema

FK Hajdučica : nema

Crveni :

Nerešen rezultat pravedan na kraju. Dve podjednake ekipe su odigrale jednu fer i korektnu utakmicu. Imale su svoje šanse ali su iskoristile samo po jednu.
Gosti su imali zrelije šanse ali Liptak Atila nije imao svoj dan tako da je rezultat realan.

2.min
Stefanović šalje loptu u prazan prostor iza odbrane gostiju. Madić Traljavo šutira. Melih hvata loptu.

3.min
Šut Liptak Atile sa preko 25 metara. Pored gola.

8.min
Mršić Milan prebacuje zadnju liniju odbrane domaćih. Liptak Atila prima loptu i izlazi sam na golmana domaćih. Lobuje Lapadata ali lopta pogadja prečku.

19. .min
Ponovo Atila Liptak. Šut sa 16 metara. Pored gola.

27.min
Slobodan udarac za goste sa 20 metara. Pomorišac izvodi. Pogadja igrača domaćih. Korner.

30.min
Jovčić šutira sa 30 metara. Lopta ide pravo u Meliha.

41.min
Stefanović gubi čistu loptu na polovini terena. Radović upošljava Liptak Atilu, koji sa 16 metara šutira pored gola.

45.min
KRAJ POLUVREMENA
0 – 0
Bez golova iako je mogao da bude drugačiji rezultat.

48.min
Centaršut Liptak Atile u kazneni prostor sa levog krila. Glogovac šutira glavom pored gola.

52.min
Opet Liptak Atila u glavnoj ulozi. Dobija loptu u prostor u šesnaesterac. Šutira loptu pored golmana i pogadja stativu.

59.min
GOOOOOOOL!!!! Glogovac lobuje  istrčalog Lapadata sa 16 metara. On je siguran i pogadja metu. 0 - 1

61.min
Kombinacija gostiju. Radović do Liptak Atile. Atila sa levog krila do Mršić Ilije, koji šutira pravo u Lapadata.

78.min
GOOOOOOOL!!!! Madić odlično centrira sa levog krila u peterac. Pravo na glavu Madića. Madić spušta na nogu Jovčića i zbunjuje kompletnu odbranu gostiju. Jovčić neometan, šalje loptu u metu.