Lapadat, Milojević, Djordjević, Tomaš, Florin, Mojsić, Mandić, Jovčić, Irimija, Andjelković, Stefanović

Kostadinović  60.min (penal) i Gajta 84.min

Žuti kartoni:
BORAC

Čehaja 37.min i Životić 37.min (obojica nesportsko ponašanje)

KARAŠ

Mandić 34.min (bezobziran start), Tomaš 37.min (nesportsko ponašanje), Mojsić 59.min (bezobziran start) i Jovčić 63.min (bezobziran start)
Crveni kartoni :
BORAC
Gava 48.min (druga javna opomena) i Čakara 59.min (odgurivanje protivničkog igrača u predelu lica

KARAŠ
Tomaš – nesportsko, vulgarno ponašanje nakon utakmice (posle odsviranog kraja)

Borac važi za favorita na ovoj utakmici. Bolja pozicija na tabeli, igranje kod kuće. Gostise nadaju barem jednom bodu iako su došli sa samo 11 igrača.

12.min
Šut Stijačića sa dvadeset metara preko gola
19.min
GOOOOOOOOOL. Slobodan udarac sa 20 metara iskosa za goste. Izvodi Mandić. Evro – gol. Lopta leti preko živog zida, pogadja stativu. Od stative do statičnog golmana domaćih Vukova, koga udara u nogu i ulazi u gol. 0 - 1
24.min
Čakara nabacuje loptu Gajti na glavu koji je šalje pored gola sa 11ak metara
41.min
Smolović dobija pas po zemlji u 16 metara. Uklizava i šutira. Lapadat krajnjim naporom brani.
43.min
Slobodan udarac za domaće. Stijačić više kroz živi zid nego preko zida. Pronalazi rupu. Lapadat jedva spasava sopstvenu mrežu a loptu šalje u korner.

KRAJ POLUVREMENA
0 - 1
47.min
Gajta opet šutira glavom. Lapadat šalje loptu u korner.
48.min
Domaći ostaju sa deset igrača. Crveni karton za Gavu. Druga opomena za njega. Bezobziran start. Prvi put je opomenut u 19.minutu zbog nesportskog ponašanja
53.min
Sa dvadeset metara domaći imaju slobodan udarac. Stijačić gadja a lopta odlazi tik pored stative.
54.min
Smolović odbitak šalje direktno u Lapadata.
59.min
Borac ostaje sa devet igrača na terenu. Ovaj put je isključen Čakara. Mojsić bezobzirno startuje na Čakaru i čini prekršaj. Čakara nezadovoljan ustaje i odguruje protivnika u predelu lica. Mojsić = žuti, Čakara = crveni
60.min
GOOOOOOOOOL Kazneni udarac za Borac. Gajta ulazi u šesnaesterac a na njega čini prekršaj igrač gostiju. Siguran egzekutor je Kostadinović. Lopta na jednu a Lapadat na drugu stranu
84.min
GOOOOOOOOOL. Preokret domaćih. Smolović dribla 2 – 3 odbrambena igrača, iskosa sa desne strane. Pronalazi u petercu, na drugoj stativi Gajtu koji loptu pakuje u mrežu.
86.min
Neuspela ofsajd zamka gostiju. Vojteški izlazi sam na golmana gostiju, koji hvata „živu“ loptu.
90.min
Preslikana akcija iz 86.minute. Gajta izlazi sam na Lapadata, koji je i ovog puta bio uspešan

2 – 1
Kraj utakmice

Tomaš je dobio crveni karton nakon odsudjenog kraja utakmice. Prišao je glavnom sudiji i vulgarnim rečima se obratio sudiji

Borac je srećno došao do nova tri boda. Karaš je držao konce u rukama do penala.  Imao je povoljan rezultat, dva igrača viška na terenu, raspoloženog Lapadata ali nisu znali utakmicu da dovedu do kraja. Domaći su se rastrčali, napravili puno više i zasluženo preokrenuli rezultat. Gajta je imao par dobrih poteza i zaslužuje titulu junaka ovog prelaza  iz 2 u 1.