понедељак, 27. новембар 2017.

KMF PUT INZENJERING Niš - KMF FORUM Vrsac 3 - 4 (0 - 1)

Nova, velika tri boda u gostima, je dokaz da je nivo igre podignut na viši nivo i da se od naših igrača može očekivati puno toga u nastavku takmičenja. Na usijanom terenu u Nišu vodila se velika borba.

0 - 1    Pogodak u 6.minutu utakmice postignut je od strane borbenog M.Radaka.
   U žustrom okršaju sa protivničkim igračom, M.Radak biva isključen u 16.minutu utakmice. Veliki hendikep za naš tim.
   Sjajna odbrana i odlični golman E.Morariu uspevaju da zadrže prednost u kaznenim minutima igre kao i u nastavku utakmice. Na odmor otišli smo sa rezultatskom prednošću (0:1).

0 - 2    U nastavku igre na visini zadatka,uz asistenciju svojih saigrača gol postiže iskusni M.Bogdanović.
0 - 3    Varnice, žustra i dinamična igra je nastavljena. Gol za naš tim u 27.minutu postiže B.Milovac.

1 - 3  Utakmica se nastavlja uz potpuni preokret i dominatnost domaćeg tima. Rezultatska prednost je smanjena pogodkom M.Miladonovića u 29.
2  -  3   U 30.minutu. isti igrač postiže drugi svoj i drugi gol za nišlije.
2  -  4   Nov pogodak,drugi gol na ovoj utakmici za naš tim postigao je M.Bogdanović u 32.minutu igre.
4   Iako smo bili u rezulatskoj prednosti, domaćini su pripretili u 35.minutu igre i uveli utakmicu u neizvesnu završnicu.
   Posle četrdeset minuta vrele i borbene igre, utakmica je završena u našu korist rezultatom 3:4. Čestitke zlatnim momcima na postignutom uspehu!
  Nema puno prostora za radovanjem, jer je utakmica 11.kola sa KMF" Vinter-Sport" iz Niša, zakazana za 02.12.2017. sa početkom u 20:30. Očekuje nas zasigurno neizvesna utakmica. Verujemo u naše igrače i dizajniranu strategiju našeg trenera.
  Koristimo priliku da se zahvalimo našim vernim navijačima na podršci kao i našim zlatnim sponzorima: Moja Voda,Swisslion,Caffe bar"Bims",Sportska kladionica"Dupla šansa" i Etno restoran"Dinar".