Miter, Balan, Jaćimović, Borojević, Sladaković, Jović, Petković. TRENER : Maksimović

BORAC

NEMA

VLADIMIROVAC

NEMA

Na ovu odloženu utakmicu iz osmog kola gosti iz Vladimirovca su došli sa samo sedam igrača. Nisu mogli da se skupe obrazloženje je gostujućeg trenera Maksimovića.
Za tili čas domaći vode. Prvi strelac je Vej, udarcem iz daljine sa više od 20 metara. Nemoćan je bio golman gostiju Miter.
Na dupliranje vodjstva čekalo se tri minuta. Stijačić prima loptu u šesnaest, dribla dva igrača i rezantno šutira ispod Mitera.
N a 3 – 0 povisio je Čehaja u 13. minutu. Ubacivanje sa leve strane direktno na nogu i lopta se našla iza ledja u mreži Mitera.
U 15. minuti sudija je morao da prekine utakmicu. Povredio se Borojević i nakon odredjenog čekanja da li može da nastavi utakmicu sudija Barač je dunuo u pištaljku i označio kraj meča, pošto po Pravilima fudbalske igre ni jedna ekipa na utakmici ne može imati manje od sedam igrača.