Forum
nema

Ivanjica
Vukašinović 34.min (drugi žuti)

U Vršac je u goste došao lider na tabeli Druge futsal lige Srbije. Ivanjica će pokušati da osvoji nova tri boda i učvrsti se na čelu tabele. Za Forum je svaka utakmica na biti ili ne biti. Svaki bod je pun pogodak ka željenom cilju, opstanku u ligi.

U prvom poluvremenu su gosti imali više loptu u nogama ali je Forum bio konkretniji i imao je puno izglednih šansi za pogodak.
2.min
Kontra domaćih. Radak je oduzeo loptu na pola terena, vodio je do 9 metara a odatle šutirao pored gola.
4.min
GOOOOOOOL. Opet kontra domaćih. Janković je, ovaj put, oduzeo loptu. Dupli pas sa Radakom, koji mu vraća loptu ispred  praznog gola. Forum vodi sa 1 - 0
5.min
Aut za Forum. Uigrana akcija. Bogdanović šutira pored gola.
6.min
Šut Andjelkovića posle oduzete lopte na pola terena.
7.min
Opravdano poništen gol gostima, pošto je druga lopta bačena iz publike u igrajući prostor, ispred golmana, gde je bila i prva  lopta.
10.min
Radonjić ima najbolju šansu za goste. Oduzeo je odbrani Foruma loptu na 9 metara i šutirao direktno u Morarijua.
11.min
GOOOOOOOL. Ivanjica izjednačuje. Posle kornera za domaće stvara se šansa za kontru gostima. Vukašinović postiže gol šutem pored Morarijua. 1 - 1
12.min
Dve šanse na obe strane u jednoj minuti. Prvo neuspela kontra domaćih  a potom Vukašinović šutira neprecizno
14.min
GOOOOOOOL. Neverovatan pogodak za domaće. Korner izvodi Janković.. Podiže loptu na 9 metara od gola gde je Bogdanović volejom šalje u donji levi ugao. 2 - 1
18.min
Ista akcija kao kod drugog gola Foruma, samo što je ova šansa Ivanjice bila posle auta. Kolakovićev volej je završio na prečki.
19.min
GOOOOOOOOL. 12 sekundi do kraja poluvremena. Faul za domaće sa pola terena. Izvodi Vezmar. Mat u tri poteza. Egzekutor Janković. 3 – 1
19.min
GOOOOOOOOOL. Gosti su uspeli za nepunih dvanaest sekundi da smanje rezultat, odnosno da postignu gol u zadnjoj sekundi. Kolaković je postigao gol posle kornera. 3 – 2

KRAJ
PRVOG POLUVREMENA
3 – 2

Gosti napadaju, non stop su na polovini domaćih.
25.min
GOOOOOOOOOL. Izjednačenje. Pošto su oduzeli loptu Bogdanoviću, Radonjić nesebično dodaje do Vukašinovića koji gadja gornji desni ugao gola. 3 – 3
26.min
GOOOOOOOOOL. Potpuni preokret gostiju, pošto su forumaši prosto stali. Kolaković je pogodio donji levi ugao. 3 - 4
27.min
GOOOOOOOOOL. Izjednačenje domaćih. Slobodan udarac za Forum. Izvodi Bogdanović. Šutira u golmana gostiju, lopta mu se ponovo vraća i drugi put je precizniji. 4 – 4
28.min
GOOOOOOOOOL. Borković u šestercu dribla golmana Milićevića i sa korner linije loptu šalje u gol. 5 – 4
34.min
GOOOOOOOL Crveni karton za goste posle drugog žutog. Vukašinović ide napolje zbog bezobzirnog starta. Ostaju sa tri igrača plus golman na terenu. Slobodan udarac izvodi Vezmar. Dodaje do Bogdanovića, koji šutira pravo u Milićevića. Odbijena lopta se vraća do Vezmara koji nalazi put do mreže. 6 – 4
35.min
GOOOOOOOL. Gosti igraju bez golmana, odnosno sa pet igrača u terenu. Bogdanović oduzima loptu i sa pola terena šalje je u praznu mrežu. 7 – 4
36.min
GOOOOOOOOL. I sad Ivanjica ima igrača više na terenu pošto igraju bez golmana. Ovaj put koriste to. Maričić dobija loptu od Nikolića na drugoj stativi i smešta je u mrežu.  7 – 5
39.min
GOOOOOOOL. Drama na pomolu. Maričić koristi višak igrača na terenu. A loptu šalje ispod Morarijua u mrežu. 7 - 6

Ostaje poslednji minut za mogući preokret. Medjutim Forum znalački je sačuvao svoju mrežu i osvojio velika tri boda.

Kraj utakmice
7 – 6

-              Kao i u većini utakmica ove sezone igramo toplo – hladno. Dešava nam se već ne znam koji put da dozvolimo protivniku da se vrati u utakmicu. Umesto da mirno i znalački privedemo utakmicu kraju, mi se nadjemo u neobranom groždju. Videli ste i sami da u prvom poluvremenu imamo dva gola razlike i da za dvanaest sekundi dopustimo da Ivanjica postigne gol. U drugom delu prepustimo im inicijativu gde uspeju da preokrenu rezultat. Pet minuta pre kraja imamo tri gola razlike. Opet pad koncentracije i loša odbrana dopušta gostima da nam se približe. Uz puno sreće na kraju smo uzeli sva tri boda i sad mirnije možemo da igramo u nastavku prvenstva – rekao nam je na kraju susreta trener domaćih Varadjan Nenad.