Strelci:       Rajkovača u 14. min, Vuković u 82.min za Vršac a Ignjić u 5.min i Mićin u  39.min za Crvenu Zvezdu

Sudija:           Džombić Nikola (Stara Pazova)

FK Vršac : Matek, Djurić, Jaćimovski, Babić (Jeremić 58.min), Rajkovača, Vuković, Roksa (Gudan 46.min), Dragićević (Blagojević Bojan 79.min), Šarenac, Dmitrović, Kračunjel

FK Crvena Zvezda : Lukić, Knežević, Bubnjević, Ilić, Kojčić, Radjen, Mićin, Ignjić, Sekulić, Terzić, Bogdanić.

Žuti kartoni
FK Vršac : Vuković u 81.min i Kračunjel u 83.min (obojica nesportsko ponašanje)

FK Crvena Zvezda : Terzić (nesportsko ponašanje 1.min), Bubnjević (bezobziran start 35.min) i Ilić (bezobziran start 45.min)

Crveni : Radjen Nikola (Crvena Zvezda) u 72.min zbog šutiranja protivničkog igrača.

Vršac je danas odigrao nerešeno sa jednom od najslabijih ekipa u ligi. Sem Mićina, koji je vanserijski igrač (pozajmljeni igrač iz Vojvodine), ostali su prosek. Mićin je danas postigao pogodak, imao par dobrih prilika za gol i imao je dosta prodora , a videli smo i interesantne driblinge, pa i dva, tri igrača je nanizao.
Novosadska Zvezda strepi za opstanak. Ova dva kola ne zavise samo od njih, već i od ostalih pretedenata za niži rang takmičenja.
Do 58.minuta gledali smo usporen i dosadan fudbal. U tom minutu ulazi Jeremić i svojom pojavom i bodrenjem je probudio ekipu. Nad njim je napravljen crveni karton gostiju. On je taj koji je uspeo da, od anemičnog Vršca i pozorišne publike, preokrene sve i dovede vrščane do boda.
Igralo se veoma živo i sa dosta trčanja.

5.min
GOOOOOOOL!!!! Hladan tuš na stadionu i prelep gol Ignjića. Lopta, izbačena iz šesnaesterca, pada direktno na nogu Ignjića, koji rezantnim udarcem je šalje ispod prečke. Matek je kratak i nemoćan.
12.min
Polukontra Vršca. Tri na tri. Vuković dodaje Roksi loptu na šesnaest metara od gola. Roksin šut je izblokiran i lopta odlazi pored gola.
14.min
Aut za domaće. Lopta se ubacuje u kazneni prostor. Jedan igrač domaćih šutira. Lukić, golman gostiju, odbija loptu o zemlju a Rajkovača natrčava i lako je sprovodi u gol.
16.min
Dragićević izvodi korner. Pravo na glavu Rajkovače. Lopta odlazi preko gola.
22.min
Dva kornera zaredom za goste. U obe situacije gostujući igrači nadskaču domaće ali su bili neprecizni. Matek, statičan, na gol liniji.
34.min
Vuković šutira sa 30 metara. Pored gola.
39.min
GOOOOOOOL!!!! Posle sumnjive ofsajd situacije gosti dolaze do šanse za gol. Igrač gostiju ubacuje loptu na sedam metara od gola. Rajkovača, u želji da izbaci loptu u korner, nespretno je zahvata i ona pogadja stativu. U nastavku akcije opet lopta dolazi do gostiju, to jest do Mićina koji šutira na gol. Matek vrhovima prstiju brani ali, ipak, lopta ulazi u gol.
45.min
Odlična kontra domaćih. Gosti izbacuju loptu u aut a vrščani ga brzo izvode. Iz tri poteza stvaraju šansu za pogodak. Iz auta lopta ide daleko do Vukovića, koji iz jednog poteza petom pronalazi Babića. Babić šutira sa 16 metara ali lopta odlazi daleko od gola.
45.min
KRAJ POLUVREMENA
1 - 2 za goste
Fortuna je bila saveznik Crvenoj Zvezdi
51.min
Šut Ignjića sa 35 metara. Matek brani, .
52.min
Greška Vukovića. Loptu dodaje do Mićina, koji je predriblao dva, tri domaća igrača. Sam je na 16 metara. Šutira a lopta je proletela tik preko prečke.
57.min
Slobodan udarac za domaće sa 30 metara. Izvodjač Dragičević. Plasirana lopta odlazi preko gola.
59.min
Šut Mićina sa 20 metara. Nisko, po zemlji. Matek je jedva uspeo da odbrani.
60.min
Slobodan udarac za goste sa 30 metara. Oprobao se Sekulić. Lopta preko gola.
62.min
Dragićević šutira levicom i šalje loptu u gornji desni ugao gola. Luić vrhovima prstiju brani i šalje je u korner.
72.min
Crveni karton za goste, za Radjena. Gosti su izbacili loptu zbog povrede njihovog igrača u aut. Nakon ukazane pomoći, Vrščani blizu središnje linije izvode aut i vraćaju loptu gostima. Medjutim, Jeremić uzima loptu i kreće sa njom. Radjen je izbacuje preko aut linije. dok je Jeremić išao po loptu Radjen ga je šutnuo. Sudija mu je pokazao direktan crveni karton.
75.min
Opet Mićin u glavnoj ulozi. Šut sa 20 metara, pored gola.
82.min
GOOOOOOOL!!!! Na ubačenu loptu sa desnog krila najbolje se snašao Vuković. Sa 8 metara šutnuo je pored golmana i pogodi cilj.
83.min
Odličan napad gostiju. Mićin šutira sa 16 metara. Preko gola.
88.min
Šut domaćih je sa 16 metara izblokira ali lopta dolazi na glavu Vukovića, na deset metara. Lopta odlazi preko gola.
89.min
Slobodan udarac sa desnog krila, skraćeni korner. Lopta pada na glavu domaćih, Knežević je šalje na svoj gol. Prečka.
90.min
Aut za domaće. Lopta je ubačena u kazneni prostor. Izbačena lopta dolazi do Gudana koji je šalje preko gola.
90. min
2 - 2
Bod, koji je osvojila Zvezda, da li je vredan opstanka ili ne ? Još dva kola je ostalo do kraja a Vršac je u sledećem kolu slobodan. U zadnjem kolu ugostiće zrenjaninski Radnički.