Vršac United - Fk Vojvodina 1928

25.02.2017., Gradski stadion u Vršcu
15,00
Gledalaca : oko 200

Sudija : Mrdja Nedjo (Pančevo), Pomoćnici : Jaćimovski (Kačarevo), Rašković (Pančevo)

Fk Vršac United : Donović, Ćulibrk, Vučković, Beljin, Rankov, Birdjan, Stanković, Bobić,  Jovanović, Tejin, Janković (Gajta 46.)

Fk Vojodina 1928: Čanak, Kalajdjija, Rudič, Žmirić Dimitrijević, Džajski, Juhas (Srdanov 84.), Knežević (Bajkin), Ninić, Malbaški, Erceg.

Golovi : 0 - 1 (Džajski - penal, 20. min) , 0 - 2 (Juhas, 25.), 1 - 2 (Jovanović , 63.) i 2 - 2 (Rankov, 73.)

Žuti kartoni :
Fk Vršac United : Jovanović 20. , Tejin 53. i Beljin 57. ( svi bezobziran start)
Fk Vojvodina 1928 : Žmirić 49. (bezobziran start), Knežević 52. i Malbaški 70. (oba nesportsko ponašanje).

Vršački Junajted je danas imao dva totalno različita poluvremena. EKipa je igrala toplo - hladno.U prvom poluvremenu postojala je samo Vojvodina.
  Perležani su držali sve konce igre. Imali više loptu u nogama. Stvarali šanse. Bili ubojitiji. Šutirali na gol protivnika. Junajted se nije mogao videti i prepoznati na terenu. Vojvodina 1928. je povela u 20. minutu preko Džajskog iz opravdano dosudjenog kaznenog udarca. U 25. minutu Juhas je povećao rezultat.
  U drugom poluvremenu potpuno drugačija slika na terenu. Junajted ubacuje u drugu, treću brzinu. Igrači se bude iz sna i igraju svoju igru. Vojvodina 1928 izgubila je sve konce. U želji za dobrim rezultatom igrači su se previše izležavali, zadržavali igru. Junajtedovci preko Jovanovića smanjuju. Loptu, koju je Rudić hteo da vrati golmanu, presekao je Jovanović i rutinski, ispod Čanka, sproveo u mrežu gostiju. Isti igrač je u 66. minutu imao izglednu šansu da izjednači rezultat. Udarac glavom sa par metara je odlučno odbranio sa gol linije Čanak. U 73. minutu Rankov izjednačuje rezultat.