Melih, Folčan, Djukić, Malijar, Mršić M., Marko, Pomorišac, Petrović, Radović (od 89. Min Mršić I.) Liptak (od 63. Min Stojkovski), Spasovski.

Crveni kartoni:

FK BANAT:
Jankov (83. min)
Marko David (83.min)

Hajdučica je odnela tri boda sa teškog gostovanja u Ilandži.  Bila je ovo prava prvenstvena utakmica. Prvih dvanaest minuta prošlo je u ispitivanju snaga. Niti jedna ekipa nije ozbiljnije zapretila, niti imala šut k aprotivničkom golu.
12. min
Gruba greška golmana gostiju. Lopta ubačena u peterac sa strane nezgodno je odskočila, prevarila Meliha i završila na stativi. Zamalo gol.
18. min
Odlična prilika za domaćina. Šut Stojmirova sa nekih deset metara završio je pravo u ruke Meliha.
26. min
Prva prava prilika gostiju i GOOOOOOOOOL. Kao što nepisano pravilo kaže : Ako ne postigneš pogodak sledi ti kazna. Napad preko desnog krila. Ubacivanje u peterac i danas raspoloženi Spasovski lako matira Jovanovića.
27. min
Žuti karton gostima. Marko je opomenut zbog bezobzirnog starta
35. min
Stojmirov je opet u glavnoj ulozi. Dobio je dobru dubinsku loptu. Izašao je sam, oči u oči, sa Melihom. Šutira pored golmana gostiju. Melih izvanredno, refleksno, odbija loptu u korner.
40. min
Lukić šutira sa ivice kaznenog prostora. Lopta je  tik pored gola prohujala.
41. min
Opomena I domaćem igraču zbog bezobzirnog starta. Žuti je dobio Stojmirov
42. min
Nesportsko ponašanje gosta. Petrović je upisan u beležnicu. Žuti karton
44. min
Radović je mogao da uveća prednost gostiju. Izvanredno šutira. Lopta završava iznad golmana ali pogadja prečku.
0 - 1
KRAJ PRVOG POLUVREMENA
46. min
Dve izmene domaćih
53. min
Stanisavljev šutira sa ivice šesnaesterca ali je Melih na visini zadatka. Lako hvata upućenu loptu.
66. min
Folćan zaradjuje žuti. Bezobziran start.
68.min
Jankov Dalibor dobija žuti zbog bezobzirnog starta
71. min
Treća šansa gostiju i GOOOOOOOOL. Kao preslikan napad kod prvog gola. Opet je ubačena lopta sa strane I opet je na pravom mestu bio Spasovski.
71.min
Posle postignutog gola Savić je protestvovao kod pomoćnika i zaradio žuti kartona.
75. min
Ličina dobija žuti. Bezobziran start.
78. min
Šut sa petnaestak metara. Ristin šutira visoko preko gola.
79. min
Šansa za domaće. Smušena odbrana gostiju. Loptu sa gol linije u korner izbija Pomorišac. Propala je još jedna prilika domaćina.
83. min
Dok je igra još trajala na travu je legao jedan igrač gostiju. Lopta odlazi u aut. Igrač se podiže I do njega dolazi domaći igrač Jankov, koji ga šutira u predelu lista. Mijailović mu pokazuje direktan crveni karton
83. min
Do Jankova prilazi Marko David. Zbog nesportskog ponašanja sudija mu pokazuje žuti, pošto mu je druga opomena i njemu je pokazan crveni karton.