среда, 25. април 2018.

Одигране селективне утакмице регионалних селекција Београда и Војводине

ФС Београда је био домаћин лиге регионалних селекција ФС Србије где су у годиштима 2004 и 2005 одигране утакмице између селекција ФС Београда и ФС Војводине.
У фудбалском центру Ада Циганлија, била је привилегија присуствовати утакмицама где су најталентованији дечаци са ова два региона, показала изузетну талентованост и потенцијал који обећава.
У утакмици 2005 годишта, селекција ФС Војводине је заслужено победила са 1:3 и потврдила апсолутну доминацију у овој узрасној категорији.
У 2004 годишту виђена је утакмица са доста неискоришћених шанси селекције Војводине у првом полувремену, док је у другом полувремену селекција ФС Београда оставила бољи утисак и утакмица је завршена резултатом 1:1.
Инструкторска служба ФС Војводине се захваљује домаћинима на гостопримству и успешно организованој акцији.
У селекцији ФС ВОЈВОДИНЕ, генерација 2005. годишта наступао је и вршчанин ЦАРАН ИЛИЈА. Погледати записник 2005.
У прилогу се налазе записници и слике са наведене акције.