Pecanac, Balaš, Butković, Djapa (Ćirković 73.), Nikolić, Radivojev, Aleksić (Srbesku 83.), Milošević B., Milošević M. (Kolmoši 46.), Jović (Radivojev 89.), Klabec (Aleksić 85.). Trener: Karaklić Miloje

Crveni kartoni:
FK BORAC Vračev Gaj
Nema

Nema

Budućnost je danas iskoristila, maltene, sve svoje šanse i nastavila trku za prvaka. Demonstrirali su sve svoje umeće i dokazali da imaju ekipu za viši rang. Pomalo tvrd teren je više prijao gostima i igrom kratkih pasova uspeli da pokore kusićane.
Prvi gol je pao u 21. Minuti nakon izvanrednog šuta Jovića sa dvadesetak metara. Lopta je iznenada propala i iznenadila golman domaćih Popova.
Domaći su imali dve izvanredne prilike u prvom poluvremenu da izjednače. Obe su bile nakon ubacivanja i obe glavom su domaći promašili stoprocentne prilike. Najpre u 31.minuti Živančev a u 36. Strnad.
U 49. Minuti gosti povećavaju prednost. Strelac je bio Aleksić.
Nakon vodjstva od 0 – 2 , gosti imaju kontrolu utakmice. Klabec je mogao da poveća prednost ali mu je šut iskosa završio tik pored stative.
U 82. Minuti gosti vode sa 3 – 0. Strelac Komloši. Gol je postignut posle kornera, kada se lopta odbila do Komlošija, koji loptu šalje u okvir gola.
U 85.minuti Ševac smanjuje rezultat preko Živančeva.
Posle toga kusićani imaju još dve šanse za postizanje pogotka ali se u tim trenucima istakao golman gostiju Pećanac.