Ilić Lj., Dubičanin, Savić, Ilić S. (Stojanov 71.), Petrović S. (Brankov 87.), Ranimirov N., Ranimirov A. (Nikolić 90.), Dimitrijević, Jovanović,  Ivanović (Milunov 68.), Bežanović (Omorac 82.). TRENER : Jovanov Goran

BUDUĆNOST

Nikolić (nesportsko ponašanje 29.) i Bajin (Neoprezan start 32.)

POLET

Stojanov (neoprezan start 75.)

Derbi kola i podela bodova. Da je 2 – 0 opasan rezultat, danas su na svojoj koži osetili izbištanci. Otvorila im se utakmica na najlepši način. Baš onako kako su i sanjali. U pravo vreme su Ranimirovi postigli golove i Polet je od 28.minuta vodio sa 2 – 0. Sve do 97.minuta imali su sva tri boda u dzepu.
Prvi pogodak u prvom poluvremenu postigao je Ranimirov Nemanja nakon povratne lopte.
Na isti način je i Ranimirov Andrija postigao gol i doveo Polet do kapitalne prednosti.
U 56.minuti Djapa smanjuje prednost gostiju. Direktno iz kornera postiže pogodak.
Zbog odugovlačenja i izmena, sudija Sarka je opravdano nadoknadio u drugom poluvremenu sedam minuta. U poslednjoj minuti Nikolić donosi izjednačenje i bod svojoj ekipi.
Na tabeli je i dalje na prvom mestu Polet. Budućnost je sa ovim kiksom pala na četvrto mesto i dalje ima dva boda manje od lidera. Potporanj sada ima , samo, jedan bod manje od Poleta. Ševac je pretekao, takodje, alibunarčane i ima isti broj bodova kao i Potporanj.