Rezerve: Lukač, Radulović, Vezmar, Jovanov, Žeravica, Radak, Rašić, Milovac.

Todosijević, Randjelović, Gostojić, Krstić, Jovanović.
Rezerve: Živadinović, Radojičić, Djordjević, Simić, Jeremić, Drakulić, Jović.

Forum : Jovanov 12.min, Bogdanović 24.min
Požarevac : Jovanović 17.min, Radojičić 37.min i Gostojić 40.min

Forum

Vezmar 39.min (nesportsko ponašanje)

Požarevac

Randjelović 24.min (bezobziran start) i Simić 39.min (nesportsko ponašanje)

Za Forum je ova utakmica bila vrlo bitna jer joj dolazi ekipa koja je po kvalitetu slična vrščanima. Za opstanak u ligi, čiji je prioritet za Forum, sve osim pobede je malo. Osim toga, ni naredni raspored ne ide na ruku domaćinima. Gostuje kod protivnika koji se, takodje, bore za opstanak a domaćini su ekipama iz samog vrha tabele.

Do prvog gola domaćini su uglavnom pokušavali sa distance, šutevima ali nisu bili dovoljno precizni, dok su gosti pogodili stativu iz izradjene akcije.
U 12. minutu na semaforu je 1 – 0. Strelac Jovanov. Na šest metara dribla istrčalog golmana gostiju i šalje loptu u praznu mrežu. Pre postignutog gola imao je identičnu šansu ali je bio malo bliže golu i lopta mu je pobegla u gol aut.
Jovanović u 17.minutu donosi izjednačenje gostima posle uigrane akcije i nerešenim rezultatom se završava prvi deo utakmice.
 U drugom poluvremenu domaći kreću u napade. U 24.minutu ponovo vodi Forum. Bogdanović prima loptu na šest metara. Okrenut je ledjima ka golu. Iza sebe ima igrača i golmana koji istrčava sa gol linije. Petom šalje loptu u mrežu. Predivan gol za 2 – 1.
Posle toga, Forum se uglavnom brani a Požarevac kreće u napad.
Redjaju se akcije gostiju.
Lob preko Morarijua, koji je istrčao na liniju od šest metara, spašava odbrana domaćih sa gol linije.
Odličan šut gostiju sa deset metara Morariju vrhovima prstiju brani čist pogodak.
U 37. minutu gosti izvode aut. Potpuno je zatajila odbrana domaćih. Jovanović prima loptu na tri metara od gola domaćih. Okreće se, šutira i lopta pogadja stativu i ulazi u gol. Opet izjednačenje.
Minut i 42. sekunde do kraja gosti imaju penal sa deset metara zbog nagomilanih faula domaćih. Morariju je siguran.
Minut u 20.sekundi do kraja još jedan penal sa deset metara za goste. Opet Randjelović šutira. Opet Morariju spašava Forum od poraza.
Devet sekunde do kraja. Lopta je kod golmana gostiju, Todosijevića. Dodaje je do prvog igrača do sebe koji je šalje na desno krilo a ovaj na drugu stativu gde se sam našao Gostojić. Dve sekunde do kraja utakmice podmeće nogu i šalje loptu u gol. Šok za sve u Centru Millenumu. Neverica. Domaći igrači se hvataju za glavu a gosti slave.  Još jedna utakmica, koja Forum gubi u samom finišuu utakmice.