HAJDUČICA
Nema

POLET

Milunov (nesportsko ponašanje 35.min) i Petrović (bezobziran start 59.min)

Jedan od derbija u ovom kolu. I jedan i drugi klub žele viši stepen takmičenja i nadaju se da će u tome i uspeti. Teren u Hajdučici idealan, ravan i odličan za odigravanje velikih utakmica. Svaka ekipa može da igra i da se tu pokaže.

10.min
Šut Djukić iskosa sa 20 metara preko gola.
11.min
Šut Malijara sa 20 metara i opet preko gola odlazi lopta.
13.min
Šut Brankov Marka sa 25 metara. Lopta je pogodila nekog odbrambenog igrača i postala je lak plen Meliha.
14.min
GoOOOoOOOoLLL. Akcija domaćih. Uz par dodavanja lopta dolazi na 15ak metara do Malijara, koji je pakuje u donji levi ugao. Ilić je nemoćan.
24.min
GoOOOoOOOoLLL. Identična akcija kao kod prvog gola. Samo što je lopta došla ovog puta sa desnog krila a strelac je Petrović.
32.min
GoOOOoOOOoLLL. Ružić dribla na desnom krilu. Jednog. Drugog. Ubacuje na drugu stativu na 10ak metara od gola. Liptak Atila je prima i šutira u suprotan ugao. Lopta pogadja stativu i odseda u mreži.
36.min
Faul za goste. Skraćeni korner, iskosa izvodi Ivanović i šalje loptu u peterac. Ilić Saša glavom šalje loptu preko gola.
38.min
GoOOOoOOOoLLL. Liptak Atila sa korner linije ubacuje loptu u peterac. Ružić glavom šalje loptu u gol.
40.min
Pomorišac sa 30 metara šutira na gol Ilića, koji je nesiguran i loptu odbija u korner.

KRAJ POLUVREMENA
4 – 0
48.min
Liptak Atila krade loptu odbrani gostiju i šutira na gol ispod istrčalog Ilića. Lopta odlazi pored gola.
55.min
Ivanović i ovaj put izvodi slobodan udarac, skraćeni korner. I ovaj put u peterac. I ovaj put na glavu Ilić Saše. I ovaj put je neprecizan.
61.min
GoOOOoOOOoLLL. Stefanovski na ivici 16 metara oduzima obrani loptu. Šutira a Ilić odbija loptu do Kocevskog koji je šalje u prazan gol.
79.min
Milunov iskosa šutira i pogadja spoljni deo mreže.
85.min
Stojkovski sa 30 metara šalje loptu pored desne stative

5 – 0
Kraj utakmice

Zaslužena pobeda domaćina. Igrali su sigurno. Raznovrsno. Imali su i raspoložene igrače za utakmicu. U svakom trenutku znali su šta će sa loptom.
Gosti smušeni, nemoćni. Nisu mogli da se povežu niti da naprave neku ozbiljniju akciju. Ovakvom igrom ne mogu da se bore za visok plasman.