Mitov, Božić, Tasić (Vučković 46.min), Batinić, Cvetanović, Dragosavljević, Petrovski, Stanković (Živković 65.min), Petrović (Vitas 84.min), Bogdanovski, Feher (Jerković 76.min).

Djurić, Vrancev, Omorac, Olujić, Joksimović, Stojanov, Bulaja (Manojlović 24.min), Popov, Jovanović, Jovanov, Bihler (Milenković 69.min).

VINOGRADAR

Cvetanović 78.min (nesportsko ponašanje), Petrovski 82.min (nesportsko ponašanje

POTPORANJ

Nema

Pred 50-ak gledalaca odigrana je ova derbi utakmica vršačkih klubova. Bez golova ali veoma kvalitetna sa puno žara, varnica, šansi. Iako su na papiru bili favoriti, gosti nisu na terenu pokazali sav svoj kvalitet. Na kraju oba tima mogu biti zadovoljni osvojenim bodovima. Nerešen krajnji rezultat je realan.

9.min
Slobodan udarac za domaće sa 18 metara od gola. Šut Cvetanovića. Lopta je pogodila „živi zid“.
11.min
Slobodan udarac za goste sa 20 metara. Bihler šutira pored stative.
26.min
Slobodnjak, opet za goste. Šutira sa 25 metara Jovanov pored gola.

0 – 0
Kraj poluvremena
46.min
Ulazi Vučković i unosi svežinu u igri guduričana.
47.min
Cvetanović spušta Vučkoviću loptu na nogu, koji punom šutira tik pored leve stative.
49.min
Vučković sa desnog krila vraća loptu na ivicu šesnaesterca do Dragosavljevića. Ovaj šutira na gol. Djurić brani , odbija loptu, ne reaguje kako treba jer ga je lopta iznenadila. Batinić šutira ali traljavo.
51.min
Sa više od 30 metara Vučković izvodi slobodan udarac. Djurić lako hvata loptu.
60.min
Olujić šutira na gol sa desnog krila, iskosa. Lopta odlazi preko gola.
61.min
Vrenčev na 30-ak metara od gola pretrčava Božića. Utrčava u 16 metara. Sa nekih 7 metara, iskosa šutira. Lopta odlazi u aut.
62.min
Cvetanović i ovaj put spušta loptu do Vučkovića koji sa nekih 30 metara šutira na gol. Iznenadjeni Djurić krajnjim naporom brani da lopta ne udje u mrežu.
67.min
Šut Joksimovića sa 16 metara. Po zemlji lopta odlazi pored gola.
74.min
Popov ubacuje loptu u šesnaesterac do Vrenčeva , koji šutira u gol a golman domaćih krajnjim naporom sprečava da lopta odsedne u mrežu.
77.min
Dragosavljević, idealno, centrira sa desnog krila u peterac gostiju. Manojlović promašuje, glavom, loptu koja dolazi do Cvetanovića. On ispred sebe ima samo golmana gostiju i njega je iznenadila lopta i celu je promašuje.
78.min
Najlepša akcija na utakmici. Domaći su u polu kontri izbacili celu odbranu gostiju. Iz peterca egzekutor je Cvetanović. Drugi pomoćnik Guteša podiže zastavicu. Ofsajd.
78.min
Cvetanović je opomenut zbog protesta.
88.min
Slobodnjak za goste sa 20-ak metara za goste. Joksimović šutira pored gola. Bezopasno po gol.