Lapić, Kljajić (Okuka 67.min), Momčilović, Mitkovski, Basarić, Pešovski I., Trajčevski (Ajrulaj 62.min), Šalipurović, Pešovski S., Andjelović, Atanasov.

Pavlov, Popov I., Moskić, Birdjan, Ivanović, Rakitovan, Bilja (Popov S. 78.min), Jovanov (Bogdanović 46.min), Kalin, Guja (Radak 90.min), Lazin.

JEDINSTVO STEVIĆ: Šalipurović 77.min i Ajrulaj 85. min
JEDINSTVO Vlajkovac: Bogdanović 50.min i Kalin 54.min

Žuti kartoni:
JEDINSTVO STEVIĆ

Andjelović 29.min (bezobziran start i Basarić 57.min (nesportsko ponašanje)

JEDINTVO Vlajkovac

Bilja 57.min (bezobziran start), Lazin 70.min (povlačenje protivničkog igrača) i Pavlov 90.min (nesportsko ponašanje).

Danas su dva imenjaka podelili bodove, iako su vlajkovčani od 54. minuta imali kapitalnu prednost od dva gola. Do kraja nisu uspeli da je sačuvaju. Od početka utakmice bila je to vrlo interesantna i borbena utakmica. Redjale su se šanse i na jednoj i na drugoj strani. Medjutim, mreže su mirovale a na poluvreme se otišlo sa 0 – 0. U drugom poluvremenu gosti dolaze do prednosti od 0 – 2, preko Bogdanovića u 50., odnosno Kalina u 54.minutu. Domaći pojačavaju gas i u samom finišu utakmice izjednačuju rezultat. Prvo je smanijio Šalipurović u 77.minutu a izjednačio Ajrulaj u 85.minutu.