Djukić, Folćan, Liptak (Miksad 16.min), Malijar, Mršić, Pomorišac, Šaandor, Spasoski (Mršić 78.min), Steanovski, Radović, Ružić

Lapadat, Milojević, Božana, Mojsić (Terzić 62.min), Jovčić (Kostić 81.min), nedimović, Stefanović, Andjelković, Milojević N., Madić, Irimija.

HAJDUČICA : Stefanovski 48.min, Nedimović (autogol) 61.min i Ružić 89.min

Hajdučica

Šandor 41.min (Bezobziran start)

Karaš

Andjelković 41.min (nesportsko ponašanje)

Hajdučica je osvojila prva tri boda u novom šampionatu. Dominirala je tokom celog toka meča, medjutim gosti joj nisu puno dali da se razigra i stvara šanse.
Karaš se, uglavnom, opredelio za bunker i igrači Nenada Kanačkog se uspešno branila sve do 48.minuta kada je primila prvi pogodak.

12.minut
Akcija iz udžbenika. Napad Hajdučice. Kratki pasovi i u prazan prostor. Lopta, na kraju, dolazi do Spasoskog, koji sa sedam metara šutira a Lapadat uspešno brani.
20.min
Domaća odbrana šalje loptu sa svoje polovine u protivnički kazneni prostor do Radovića koji šutira pored istrčalog Lapadata a lopta odlazi pored leve stative.
22.min
Aut za Karaš. Izvodi Nedimović i šalje loptu u šesnaesterac. Odbijena lopta pada na nogu Andjelkovića. Sa ivice kaznenog prostora šutira a lopta odlazi pored gola.
30.min
Preslikana akcija domaćih iz 20.minuta. Opet lopta odlazi pored gola.
37.min
Slobodni udarac za goste sa desnog krila. Lopta je ubačena u šesnaesterac. Dolazi do Božane kojije šutira pored gola.
40.min
Stefanović vodi loptu od sredine terena. Šutira sa 30 metara pravo u golmana.

0 – 0 KRAJ POLUVREMENA
48.min
GOOOOOOOOL. Lopta je nabačena sa desnog krila na prvuvu stativu. Radović se najbolje snalazi i šalje loptu na drugu stativu. Na metar od gola Stefanovski je dalje šalje u mrežu.
60.min
Andjelković šutira sa ivice kaznenog prostora iz kontre. Lopta je lak plen za Djukića.
61.min
GOOOOOOOOL. Ružić centrira sa levog krila. Polu visoka lopta leti u peterac. Nedimović je visoko podigao nogu, udara loptu i šalje je u sopstvenu mrežu.
66.min
Kazneni udarac protiv FK Karaš. Igranje rukom igrača gostiju. Spasoski izvodi penal. Lopta pogadja prečku. Ostaje 2 – 0
71.min
GOOOOOOOOL. Slobodan udarac za goste. Skraćeni korner sa levog krila. Izvodi Irimija. Pogadja suprotni ugao, lopta je u „maloj“ mreži. Predivan gol.
89.min
GOOOOOOOOL. Korner za goste. Svi igrači Karaša uključujući i golmana Lapadata su u šesnestercu Hajdučice. Domaći igrači je izbijaju iz kaznenog prostora i lopta dolazi do Ružića, koji je vodi sa svoje polovine do protivničkog gola i postavlja konačni rezultat utakmice

3 – 1 KRAJ UTAKMICE