Strelci: 1 - 0 (Pobra R. 27.) i 1 - 1 ( Jovanović 89.)

Jevtić Aleksa (svi Vršac)

FK Partizan Uljma: Atanackov B., Pobra M. (Omorac 48.), Jezdimirović, Banu, Bežanović, Jovanović S., Atanackov J., Živojnov (Jovanović I. 85.), Banjaš, Itebejac, Pobra R.

FK Partizan Gaj : Bufan, Luca (Stojiljković 72.), Nikolić, Uzelac, Bajić, Obučina, Svilanović, Jovanović, Tahirović, Andrejić, Ilić (Stojanović 46.).
Žuti kartoni

FK Partizan Uljma : Jovanović (bezobziran start 37.), Itebejac (bezobziran start 52.), Bežanović (povlačenje prot. igrača 75.) i Jezdimirović (nesportsko ponašanje 77.).

FK Partizan Gaj: Luca (nesportsko ponašanje 24.), Tahirović (nesportsko ponašanje prema publici 67.) i Nikolić (bezobziran start 90 + 2.)

Crveni : -

U duelu dva imenjaka, dva Partizana, nema pobednika. Nerešeno : 1 - 1. Prvo poluvreme je pripalo domaćima. U zadnjem minutu regularnog dela radost gajčanima doneo je Jovanović.
U prvom delu bolji su bili domaći i samim tim svoju nadmoćnost su krunisali vodjstvom. U drugom delu su stali. Gosti preuzeli inicijativu i došli do poravnanja rezultata.
Krajnji ishod meča realan. Ostaje još malo nade, i za jedne i za druge, povoljnijem raspletu za opstanak u ligi.