Strelci: Balog 47., Stanojević 65., Rudić 79., Jović 82. za FK Dunav i Liptak 56. za FK Hajdučica.

Djurdjević Nemanja (svi Vršac)

FK Dunav: Remenjej, Sretenović, Petković, Balog Darko, Maričić, Popov, Balog Dejan (Milenković 82.), Stanojlović, Ostojić Dragoslav (Jović 67.), Ostojić Ivan

FK Hajdučica : Melih, Folćan, Djukić, Malijar, Mršić, Marko, Pomorišac, Stojkovski (Petrović 23.), Spasovski, Liptak, Janković (Barbulović 82.)

Žuti kartoni

FK Dunav : Stanojlović (nesportsko ponašanje 42.) I Sretenović (bezobziran start 69.)

FK Hajdučica: Folćan (bezobziran start 83.)

Crveni : -

Kiša počinje da pada. Jako i neugodno. Loptu je nemoguće kontrolisati. Domaći igraju oštro i muški.
1. min
Domaći od početka kreću u napad. Žele pobedu. Korner za domaće. Melih lako hvata loptu ubačenu u peterac.
3. min
Greška odrane gostiju. Balog Darko šutira sa 16 metara. Lopta preko gola.
7. min
Maričić šutira sa velike udaljenosti. Daleko od gola
8. min
Balog Darko šutira sa 20 metara. Melih hvata.
9. min
Šut Stanojlovića. Daleko od gola.
15. min
Ostojić I. sa 7 metara šutira. Melih, lako,  brani.
16. min
Šut Liptaka. Lopta odlazi pored gola.
24. min
Ostojić D. šutira sa sedam metara. Gostujuća odbrana blokira šut. Lopta odlazi u korner.
29. min
Petković šutira sa desnog krila, van kaznenog prostora. Sa više od dvadeset metara. Lopta odlazi tik do gola.
34. min
Slobodan udarac. Lopta na jedanaest metara dolazi do Jankovića. Loše reaguje i lopta odlazi daleko od gola.
38. min
Ostojić I. šutira sa više od 20 metara. Lopta odlazi pored gola.
41. min
Ostojić I. ubacuje sa desnog krila loptu u peterac. Stanojlović šutira direktno u Meliha.
42. min
Opet Ostojić I. Odlično šutira. Lopta odlazi tik pored gola.
44. min
Popov sa 16 metara šutira ispod prečke. Melih vrhovima prstiju izbacuje loptu u korner.
45. min
Kraj prvog poluvremena  0 – 0

46. min
Šut Petkovića , sa desne strane. Lopta pogadja malu mrežu, sa spoljne strane
47. min
GOOOOOOOOOL  Aut za domaće. Petković izvodi. Šalje loptu direktno u kazneni prostor, Balogu na glavu. Melih je kratak. Lopta je iza njgovih ledja u golu.
52. min
Greška Maričića. Do lopte dolazi Liptak ali se spetljao i propala je šansa gostiju.
56. min
GOOOOOOOOOL  Opet smušenost domaće odbrane. Lopta je upućena u pet metara , iza ledja zadnje linije odbrane. LIptak sam, oči u oči sa Remenjejom, neometan šalje loptu u gol.
58. min
Petković izvodi aut. Opet na Baloga. Balog prebacuje na drugu do Stanojlovića, koji loše šutira.
63. min
Šut sa levog krila, koji je uputio Stanojlović, lako hvata Melih.
65. min
Penal za domaće. Ostojić I. šutira ka golu sa jedno petnaest metara. Na loptu uklizava Marko. Visoko podiže ruku i sa njom udara loptu.
65. min
GOOOOOOOOOL  Stanojlović izvodi kazneni udarac. Upućuje loptu u desnu stranu. Melih brani ali, ipak, lopta završava iza njegovih ledja.
68. min
Stanojlović ubacuje u šesnaest loptu. Ona preleće sve. Stiže do Popova koji ima samo okvir vrata ispred sebe. Šutira neprecizno i lopta odlazi preko gola.
71. min
Janković odlično dribla odbrambene igrače domaćih. Šutira sa 16 metara. Lopta odlazi preko gola