FK Vršac United: Donović, Ćulibrk, Vučković, Beljin, Rankov, Birdjan, Stanković, Bobić, Jovanović, Tejin (63. Gajta), Belić

FK Sloboda: Hajrović, Marković, Uzelac, Ćulibrk, Laništanin, Važić, Đurić, Gavrilović, Vokić (94. Đapa), Popov, Dakić (88. Prolić).

Žuti kartoni

FK Vršac United : Vučković (prigovor 63.), Belić (prigovor 73.), Beljin (nesportsko ponašanje 90.) i Birdjan (opstrukcija igre 91.).

FK Sloboda: Popov (Bezobziran start 50.), Laništanin (bezobziran start 70.) i Marković (prigovor 84.)

Crveni : -

Početna inicijativa domaćih. Uglavnom se igra na polovini Slobode, ali Junajted nema ideje kako da probije bedem ispred gola koji čuva Hajrović.

15 min.  Prva, kakva takva, prilika na utakmici. Loptu ubacivuje Jovanović sa desne strane na jedno sedam – osam metara od gola. Šutira Tejin. Neprecizno I daleko od gola.
18 min.  Korner za domaće. Centrirana lopta odlazi na drugu stativu. Tamo nema nikoga I ona odlazi u gol aut.
22 min.    Šut Važića sa 20 – tak metara. Iskosa. Lopta odlazi pored gola.
27 min.  Slobodni udarac za goste sa više od 30 metara. Gavrilović izvodjač. Lopta odlazi tik pored stative.
29 min.  Najbolja prilika za postizanje pogotka u prvom poluvremenu. Gostujući kapiten Gavrilović izvodi korner. Lopta dolazi na drugu stativu do noge Đurića. Sam je oči u oči sa Donovićem. Šutira neprecizno pored gola.
33 min.  Korner domaćih. Lopta pada na desetak metara od gola na glavu Belića. On slabo šutira I lopta je lak plen Hajrovića.
37 min.    Vučković centrira na jedanaest metara. Pogadja Birdjana u glavu koji spušta loptu na nogu Tejina. On šutira sa 16 metara na gol ali se tu isprečio Laništanin, kojeg lopta pogadja i odlazi u korner.
 42 min.  Slobodan udarac sa 40. metara za domaće. Izvodjač Stanković. Lopta odlazi na drugu stativu. Beljin je loše zahvatio loptu na pet metara od gola i ista odlazi pored vrata.
45. min    KRAJ POLUVREMENA
49. min    Slobodan udarac za domaće. Belić šutira. Lopta daleko od gola.
58 min.    Ćulibrk promašuje čistu šansu za gol. Posle slobodnog udarca.
64 min.    Izmena kod domaćih. Indisponiranog Tejina menja Gajta.
81 min.    Najbolja šansa u drugom poluvremenu. Polukontra gostiju. U kazneni prostor nabacuje se lopta koja dolazi do Vokića. Isti je u poziciji da matira Donovića. Lopta niti je šutnuta na gol niti je prosledjena do drugog igrača. Odlazi daleko od gola.
88 min.   Taktička izmena gostiju da uštede malo na vremenu. Izlazi Dakić, ulazi Prolić.
92 min.   Još jedna taktička izmena gostiju. Vreme neumitno teče. Izlazi Vokić ulazi Đapa.
94 min.   Poslednja šansa za domaće. Stanković šutira ali daleko od gola.
94.min.   KRAJ UTAKMICE