Strelci: Vasiljević 22.min, Đurkin 70.min i Petrović 82.min za Ratar

FK Radnički 1927 : Mitov, Lazevski, Blanuša, Momirov, Savić, Srbulov, Vojnov, Resanović, Nedović, Nika, Murgić

FK Ratar : Brković, Ilić, Mihajlović, Živanov, Jovanović A., Đurkin, Jovanović M., Vasilević, Vokoun (Petrović 67.min). Milovanov, Urošević.

Žuti kartoni

FK Radnički 1927 : nema

FK Ratar : Mihajlović (nesportsko ponašanje 69.min)

Crveni : -

Radnički 1927 je odigrao sa 11 igrača ovu utakmicu i poraz je bio neminovan. Domaći igrači nisu imali snage za jači otpor.  Jedinu šansu su imali u zadnjoj minuti. Šutirao je tada Blanuša, ali neprecizno.
U 22. minuti je odlično prodro po levoj strani  Urošević. Centrirao je odlično do Vokouna, koji šutira a Mitov odlično brani. Lopta dolazi do Vasiljevića  kome nije bilo teško das a par metara loptu pošalje u nebranjeni deo mreže gola domaćih. 0 – 1
Jovanović Milenko izvanredno šutira u rašlje domaćih u 24. minutu. Mitov još bolje brani.
U 29. minutu slobodni udarac za domaće. Sa 20 metara šutira Srbulov ali lopta odlazi par metara preko prečke.
U 39. minuti, pomalo, sumnjiva ofsajd situacija. Trojka gostiju Mihajlović izlazi sam  na Mitova ali šutira preko gola.
U 60. i 64 minuti  odlični šutevi Uroševića. Prvi šut završava pored gola a drugi Mitov odlično brani.
U 70. minuti videli smo “evro” gol Djurkina. Sa 20-ak metara pogodio je rašlje gola Mitova.
Jovanović Milenko je nesebično dodao do Petrovića, kome nije bilo teško da sprovede loptu u gol. Školska akcija gostiju u 82. minutu za vodjstvo od 3 – 0.