Radić Stefan - Subotica

FK Vršac : Matek, janković, Lukić, Jaćimovski, Petrović, Rajkovača, Vuković (Vojnov 26.), Roksa (Veličković 46.), Šobat, Šarenac (Gudan 46.), Urošević.

FK Cement : Romić, Pronek, Zgonjanin, Bjedov, Slijepčević, Bajić, Katanić, Simić, Spasojević (Milić 89.), Stankov (Belić 90.), Stojaković (Pavlović 74.).

Žuti kartoni

FK Vršac : Šarenac (bezobziran start 40.), Lukić (nesportsko ponašanje 42.), Vojnov (bezobziran start 68.), Janković (nesportsko ponašanje 87.) i Jaćimovski (bezobziran start 88.)

FK Cement : Bajić (bezobziran start 57.), Stojaković (bezobziran start 59.) i Pavlović (povlačenje za dres 84.)

Crveni : -

Prijatno vreme za igru. Teren dobro pripremljen. Vršac, danas, nije bio raspoložen domaćin. Prvih petnaestak minuta i jedna i druga ekipa su igrale dosta zatvoreno i daleko od protivničkog gola. Vršac je napadao, najviše, sa desne strane. Centrirane lopte su bile siguran plen, najboljeg pojedinca na meču, golmana gostiju Romića i njegove odbrane.
14. min
Prva prava šansa na utakmici. Šut igrača Cementa, Stankova, sa 17 metara. Lopta je otišla na par metara od gola.
32. min
Roksa izvodi slobodan udarac. Loptu je centrirao ili šutirao na gol!?!. Neko od igrača odbrane gostiju glavom šalje loptu u korner.
33. min
Korner. Lopta je izbijena iz kaznenog prostora. Šobat šutira sa 20 metara. Lopta odlazi daleko od gola.
34. min
Roksa izvodi slobodan udarac sa preko 20 metara, iskosa, s desne strane. Lopta odlazi pet – šest metara od gola.
38. min
Stojaković, gostujući igrač, šutira neometan sa 11 metara. Matek, jedva, brani. Loptu sa gol linije šalje u korner.
39. min
GOOOOOOOOOOL. Bajić, sa desnog krila, centrira loptu po zemlji u pet metara.  Direktno do Proneka, koji loptu šalje u mrežu.
41. min
Šut Rokse. Lopta, sa 16. Metara, odlazi pored gola.
43. min
Šut Rokse. Sa istog mesta. Loše i ovog puta.
45. min
Kraj prvog poluvremena. Indisponirani domaći igrači nisu stvorili niti jednu pravu, ozbiljnu šansu.
47. min
Šut Rajkovače je izblokiran. Lopta odlazi u korner.
54. min
Golman gostiju izboksovao je loptu van šesnaesterca. Sa 20- tak metara loptu šutira na gol protivnika Urošević. Pored gola.
58. min
Slobodan udarac za Vršac. Gudan izvodi. Loptu ubacuje u šesnaest. Ista je izbačena. Sa 18 metara šutira Šobat. Pored gola.
59. min
Najbolja šansa za Vršac nije bila plod dobre akcije domaćih već greške odbrane gostiju. Veličković je sa levog krila ubacio loptu u šesnaesterac Cementa, po zemlji. Bjedov pokušava loptu da pošalje što dalje od svog gola. Nespretno reaguje a lopta mu prelazi preko noge (situacija kao drugi gol Crvene Zvezde protiv Bajerna). Visoko prema golu, lopta lobuje golmana Romića, koji trči nazad na gol liniju. Lopta pogadja prečku i Romić, uz puno sreće i krajnjim naporom, izbacuje je u korner.
65. min
Stojaković oduzima loptu na centru. Solo prodorom, po levoj strani, ulazi I u kazneni prostor. Sa desetak metara šutira ali lopta odlazi pored gola.
73. min
Odličan šut Gudana sa 20 metara. Golman Romić loptu šalje preko gola.

80. min
Lukić izvodi slobodan udarac sa 25 metara. Udarac je bio lak plen za Romića.

Zadnjih deset  minuta nismo videli ništa sem odugovlačenja vremena od strane gostujućih igrača. Nervozni vrščani nisu imali snage da preokrenu rezultat. Bezidejnost i traljavost u napadu krasili su izabranike Gorana Mrdje. U sledećem kolu , Vršac gostuje drugoplasiranom Omladincu.
Sa ovom pobedom Cementu je mnogo olakšana borba za opstanak. Sigurno neplanirane bodove su osvojili u Vršcu, iako su, često, bili neugodan gost u Gradu pod Kulom.