Rezerve: Bihler, Andjelković, Stojković, Milovac Bogdan, Radulović, Borković, Radak, Rašić, Bogdanović Nebojša. Trener : Varadjan Nenad

Rezerve: Jocić, Radmanović, Srdanović, Nedeljković, Đuričić, Jovanović. Trener : Alilović Miloš,

Forum : Radulović 15.min, Milovac Stojan 28. i 36.min
Srpska : Srdanović 6. i 19. min, Perišić 18.min, Ratković 24.min i Jovanović 32.min

Igrač utakmice
Avramović  (Srpska)

Žuti kartoni:
Forum

Janković 18.min (bezobziran start), Morariju 26.min (nesportsko ponašanje) i Bogdanović Marko 27.min (nesportsko ponašanje)

Srpska

Majstorović 4.min (nesportsko ponašanje) i Andjelković 11.min (bezobziran start)

Crveni Karton:
Forum
Vezmar Milovan 24.min (nesportsko ponašanje – dva žuta kartona)

Srpska
Jocić Nebojša 24.min (nesportsko ponašanje – dva žuta kartona)

Forum je sam sebi zakomplikovao život u borbi za opstanak. Sada su tu u donjem delu tabele. Srpska je bila ispod crte ali je sa ovom pobedom u Vršcu, stigla Forum po broju bodova i prestigla ga na tabeli. Celu utakmicu je domaćin bio u zaostatku i jurio je rezultat. Odbrana je bila slabiji deo tima, mada se ni strelci nisu mnogo proslavili.
Vrščani su ispred imali nepremostivu prepreku u vidu golmana gostiju Avramović. Branio je nemoguće. Prosto je neverovatno kakve zicere su promašivali, odnosno šta je Avramović skidao. Janković u drugoj, četvroj, Bogdanović u  petoj minuti imali su šanse da dovedu Forum u vodjstvo.
Prva prava prilika gostiju i to iz kornera u 6 minuti i pogodak. Srdanovič se našao kao duh sam ispred Morarijua i nije mu bilo teško da sprovede loptu u mrežu.
Posle toga opet se redjaju šanse Foruma, a Srpska se brani. Promašaji Bihlera, dva puta sa šest metara, Bogdanovića.
Radulović donosi poravnanje, posle akcije celog tima u 15. minutu.
Opet kazna gostiju stiže,  prvo u 18.minutu posle kornera a u 19. Minutu posle slobodnjaka. Odbrana nepažljiva i neodlučna.
U drugom delu ,  domaći napadaju a gosti vrebaju iz kontri.
U 24.minutu Ratković postiže pogodak pored statične odbrane domaćih i povisuje rezultat na 4 – 1 za Srpsku.
Milovac Stojan donosi nadu za domaće u 28.minuti. Nakon što je oduzeo loptu na pola terena, vukao je do šesterca i odatle odapeo i pogodio metu.
U 30. Stojković promašuje zicer za domaće da se priljuče rezultatski a u 32. minutu stiže ih kazna. Presečenu loptu, uz dobru kombinaciju, Jovanović je sproveo u pogodak sa gol linije i povećao je vodjstvo gostiju na tri gola razlike.
U 36. minutu nova nada domaćína. Milovac pogadja sa deset metara (penal) nakon šestog faula gostiju.
U zadnjih 4 minuta  domaći nisu napravili ni jednu ozbiljnu akciju sem šuteva sa distance koji nisu bili precizni.
Srpska je na kraju pobedila zahvaljujući što su, maltene, iz svih svojih prilika postigli golove.
Forumu sledi grčevita borba za opstanak u poslednjih šest kola. Već u sledećem kolu gostuju Ekonomistu, koji je takodje u zoni ispadanja.