Forum
nema

Vinter Sport
Nema

Zrenjaninci su došli sa podmladjenim timom. Želja im je da uzmu bodove pošto se obe ekipe nalaze tik iznad crte. Forum je 8. sa 20 bodova, a Sas 7. Sa dva boda više od današnjih domaćina-

2.min
GOOOOOOOL. Gosti presecaju napad Foruma. Živanov sa pola šalje loptu u prazan prostor do Milićeva koji je šalje pored Morarija u gol.  0 - 1
7.min
Aut za Forum. Akciju Vezmara, Andjelkovića završava Bihler šutem u golmana gostiju Jevremova. Korner. Pavlovića.
7.min
Korner. Lopta dolazi do Milovac Bogdana koji je loptu samo okrznuo i sa dva metra je šalje u gol aut.
8.min
Opet kontra Sasa. Milićev šalje loptu u prazan prostor do Jevremova Jovana, a ovaj gadja i pogadja Morarija.
9.min
Lukač iskosa sa 9 metara pogadja loptom golmana gostiju Jevremova Stefana.
10.min
Konfuzija u odbrani gostiju. Priliku ima Borković ali pogadja sa 6 metara loptom Jevremova
12.min
GOOOOOOOL. Kontranapad Sasa. Kulić vuče loptu, dodaje je do Aranitovića koji pogadja nebranjeni deo mreže  0 - 2
13.min
Vezmar dodaje do Jankovića ali golman Sasa zatvara ugao.
13.min
Vezmar, ovaj put, pronalazi Bihlera, koji šutira a Jevremov skida loptu.
14.min
Korner domaćih. Vezmar podiže loptu do Jankovića na 9 metara. Volej. Lopta završava pored gola.
14.min
Aranitović šutira sa 10 metara. Morariju šalje loptu u korner.
15.min
GOOOOOOOL. Korner gostiju. Aranitović, kao duh, sam ispred Morarija na metar. Lako prosledjuje loptu u metu. 0 - 2
16.min
Škorić Šutira pored gola
16.min
GOOOOOOOOOL. Vezmar sa leve strane pronalazi Jankovića na 6 metara. Ovaj šutira a lopta nekog iz odbrane pogadja i menja smer. Lopta je u golu. 1 - 3
18.min
GOOOOOOOOOL. Posle kornera lopta dolazi do Vezmara koji sa deset metara šelje je u desni ugao. 2  - 3
19.min
GOOOOOOOOOL. Pozicioni napad gostiju iz Zrenjanina. Aranitović ubacuje ispred Morarija a Andjelković nespretno reaguje i ubavuje loptu sopstvenu mrežu. 2 - 4

Kraj poluvremena
2 – 4
21.min
Vezmar vraća povratnu do Jankovića. Njegov šut brani Jevremov.
22.min
GOOOOOOOOOL. Ista akcija iz prethodnog minuta. Ovog puta Janković je precizan. Pogadja levi donji ugao. 3 – 4
23.min
Jevremov brani šut Stojkovića
24.min
Vezmar pronalazi Lukača, ali je ovaj neprecizan.
25.min
GOOOOOOOOOL. Vezmar šalje loptu na metar od gola do Borkovića koji matira Jevremova. 4 - 4
26.min
GOOOOOOOOOL. Aranitović vodi loptu ceo teren. Dodaje do Jevremov Jovana a ovaj sa leve strane šutir ai pogadja levi bliži ugao. 4 – 5
28.min
Radulović okreće svog čuvara na šest metara, šutiara a lopta pogadja golmana u nogu.
30.min
GOOOOOOOOOL. Janković pronalazi Andjelkovića na metar od gola a on je šalje u mrežu. 5 – 5
31.min
GOOOOOOOOOL. Andjelković šutira sa 9 metara. Jevremov nespretno reaguje i lopta je iza njegovih ledja. 6 – 5
32.min
GOOOOOOOOOL. Gosti se nisu ni opasuljili od prethodne akcije i gola. Vezmar brzo postže i svoj treći gol. 7 - 5

33.min
GOOOOOOOOOL. Vezmar vodi sam loptu do 6 metara. Ulazi i šalje loptu iznad glave Jevremova 8 - 5
35.min
GOOOOOOOOOL.  Akcija gostiju. Aranitović dodaje loptu do Milićeva a ovaj gadja i pogadja donji desni ugao. 8 – 6
36.min
Šut Živanova sa devet metara Morariju brani
38.min
Opet Morariju na zadatku. Šut Živanova opet brani.

Kraj utakmice
8 – 6

Jako zanimljiva utakmica u centru Millenium. Odbrane oba tima vrlo slabe što dovodi do visokog rezultata i broja golova. Dok su imali snage i sreće gosti dominantni. U drugom delu Forum steže obruč oko golmana gostiju i samim tim dolazi do preokreta.
U sledećem 15. kolu Forum putuje u Požarevac.