Djulčić, Blagojević B., Lukić, Beljin, Radosavljev, Vojvodić, Belić, Blagojević V. (Stanković 66.), Barić (Mihajlović 86.), Tošić (Kračunjel 66.), Balan. Trener : Mijailović Nenad

Živanovič, Nastanović (Pobra 69.), Karaklić, Mladenović, Miković, Mitić, Milošević, Ćirić, Djordjević (Mošesku 86.), Tomić (Rakić 62.), Jeftić. Trener : Lukić Mile

VRŠAC : Vojvodić 10.min
PROLETER : Milošević 59.min

Žuti kartoni:
Vršac

Barić 34. (nedozvoljen start), Blagojević 64. (nedozvoljen start), Balan 70. (nedozvoljen start)

Proleter

Tomić 10. (nesportsko ponašanje), Ćirić 25. (nesportsko ponašanje) i Pobra 78.(povlačenje za dres).

Proleter je u Vršac došao da neizgubi i u tome je uspeo. Trener gostiju Lukić je uspešno postavio taktiku i odneo bod u Banatski Karlovac. Ofk Vršac nije imao puno šansi za postizanje golova pošto su gostujuća zadnja linija odbrane i golman Živanović odlično zaustavljali sve napade domaćina.
Ofk Vršac je imao blagu inicijativu u prvom poluvremenu ali je uspeo samo dva puta ozbiljnije da pripreti prema gostujućem golu.
U 10. minutu je Ofk Vršac poveo i svi na stadionu su pomislili da će ovo biti laka pobeda domaćina.  Gosti su napravili prekršaj na sredini terena nad Belićem. Domaći brzo izvode i šalju loptu na levu stranu terena do Balana koji upućuje loptu na nekih desetak metara od gola do Vojvodića, koji smireno loptu šalje po zemlji u suprotan deo gola. 1 – 0
Jedinu ozbiljniju šansu u prvom delu imao je još Radosavljev koji je sa 25 metara šutirao a lopta je otišla pored gola.
U drugom poluvremenu opet inicijativa domaćih igrača.
U 53. minutu vrščani imaju šansu za gol posle neuspele ofsajd zamke gostiju. Tošić ulazi u šesnaesterac sa desne strane i sa gol aut linije vraća loptu do Belića, koji šutira pored gola.
U 59. minutu hladan tuš na stadionu. Korner za karlovčane. Lopta je upućena na drugu stativu.Igrač gostiju vraća na dva metra od gola a Milošević je smešta iza ledja Djulčina.
U 64.minutu gosti imaju slobodnjak sa 30 metara. Odličan šut a Djulčin siguran.
U 69.minuti Vojvodić izlazi sam na Živanovića koji dva puta odlično reaguje i izbacuje loptu u korner.
U 74.minuti napad Vršca sa desne strane. Lopta dolazi do Belića koji je vraća na 16. metara do Kračunjela, koji pogadja prečku.
Posle toga opsada gola gostiju.
U 83.minutu Belića su dva puta izblokirali na pet metara od gola.
U 84.minutu Balan šutira iskosa sa deset metara ali Živanović je izboksovao loptu u polje.
U 89.minutu makazice Beljina posle kornera a lopta odlazi pored gola.

U sledećem kolu OFK Vršac gostuje  Radničkom u Kovinu.