Zagorac, Kerkez, Prica, Oldja, Selaković, Lazarević, Crnogorac (Nedimović 46.), Stefanovski (Spremo 75.), Angelovski, Koruga, Savkov (Cvetičanin 64.)

VRŠAC : Belić 41. i 44.min i Radosavljev 89. min

Sloga

Prica (nedozvoljen start) i Crnogorac (prigovor).

Ofk Vršac je današnjom pobedom preuzeo lidersku poziciju na tabeli. Iskoristio je kiks Kikinde u Novoj Crnji. Belić se upisao kao prvi strelac za klub sa novim imenom.

1.min
Nakon polaska sa centra odmah šansa za goste. Lazarević sa dvadeset metara šutira ali lopta leti pravo u Đulčića.
6.min
Makazice Belića sa 10 metara. Lopta odlazi pored gola.
11.min
Greška Blagojević Bojana. Povratna lopta dolazi do Lazarevića koji je vodi do šesnaesterca . Dodaje je do Selakovića koji šutira po zemlji ali Djulčić je i ovaj put siguran.
13.min
Šut Vojvodiča posle kornera sa šesnaest metara ali lopta odlazi visoko preko gola.
32.min
Kontra domaćih. Tošić ulazi sa levog krila u kazneni prostor. Ubacuje loptu u peterac izmedju Belića i Zagorca. Niko ne reaguje a lopta odlazi u gol aut.
41.min
GOOOOOOOOOOL. Neuspela ofsajd zamka gostiju. Blagojević Bojan ubacuje loptu izmedju štopera Sloge do Belića, a Belić , sam, pogadja gornji levi ugao.
43.min
Lazarević opet isprobava šut. Sa dvadeset metara šalje loptu tik iznad prečke.
44.min
GOOOOOOOOOOL. Mala minijatura Belića u kaznenom prostoru gostiju. Prima loptu, okreće Pricu, koji pada, a on sam izlazi na golmana Sloge. Zagorac na jednu pada a lopta završava na drugu stranu.

Poluvreme
2 – 0
56.min
Tošić ima solo tačku. Prošao je dva, tri igrača Sloge. Ulazi u šesnaest metara i šutira. Lopta odlazi pored gola. Korner.
58.min
Balan centrira na glavu Belića. Lopta odlazi pravo u Zagorca.
64.min
Greška Price. Loptu prima Tošić, Zagorac istrčava. Tošić nesebično dodaje do Belića koji šutira na gol ali lopta pogadja Angelovskog.
71.min
Šut Blagojević Bojana sa 16 metara. Zagorac ispušta loptu ali je ipak hvata na ivici gola.
89.min
GOOOOOOOOOOL. Radosavljev šutira sa ivice šesnaesterca. Zagorac je bio zaklonjen i nije video dobro šut.
90.min
Stanković s apola terena prebacuje zadnju liniju odbrane gostiju. Loptu prima Tošić. Oči u oči sa Zagorcem. Šut Tošića golman gostiju krajnim naporom brani.