Katanić, Stankov, Kračunjel, Beljin, Rankov, Radić,  Todorović, Blagojević (Barić 46.min),  Tejin (Aleksić 70.min), Motorov (Radosavljev  46.min), Belić.

Marić, Vuković, Čižik, Ognjenović, Perović, Miloš, Žoretić, Tomin, Milošević, Rosić, Dalja (Drobnjak 48.min)

VRŠAC UNITED : Belić 29. i 75.min i Aleksić  85. min

VRŠAC UNITED

Radić (nesportsko ponašanje 86.min)

RADNIČKI

Drobnjak (nesportsko ponašanje 86.min)

Belić Dača (igrač utakmice) je pola ekipe u Junajtedu. Iako ima trideset i više godina, prosto je najbpolji napadač u ligi. U dve utakmice dao je PET GOLOVA.
Radnički iz Sutjeske je došao da se brani i da kući ode sa jednim bodom. Prvu, kakvu – takvu, šansu imali su u 56. minutu !!!

5.min
Prva šansa na utakmici. Tejin šutira sa 16 metara. Traljavo. Golman gostiju, lako, hvata loptu.
17.min
Domaći izvode aut. Lopta leti na glavu Belića koji je spušta na 16 metara. Todorović šutira visoko preko gola.
18.min
Sa pola terena Belić šalje loptu dijagonalno do Motorova, koji ulazi u šesnasterac. Loptu vodi do korner linije i odatle šutira na gol, koji je izblokiran. Lopta pogadja stativu.
23.min
Lopta je u kaznenom prostoru gostiju, u nogama gostiju. Ukrao je Motorov. Sa korner linije je vraća Tejinu. Tejin šutira a lopta se od nogu gostiju odbija u korner.
24.min
Korner domaćih. Lopta ubačena u peterac na glavu Stankova. On šutira a golman je izbacuje u korner, krajnjim naporom.
30.min
GOOOOOOOOOOOL. Dovoljno je reći Belić. Na polovini terena loptu imaju gosti. Od nekog igrača se odbija do Belića, koji trči u 16 metara sa njom. Dribla golmana i loptu šalje u praznu mrežu.
32.min
Šut Rankova sa 30 metara pored gola.
34.min
Belić dribla dvojicu igrača u kaznenom prostoru gostiju. Šutira sa sedam metara pravo u golmana Marića.
36.min
Šut sa ugla šesnaest metara. Motorov. Pravo u Marića.
37.min
Šut sa istog mesta. Ovaj put Stankov. Pored gola.
43.min
Belić dribla u kaznenom prostoru. Lopta se odbija do Motorova, koji šutira, iskosa, pored gola.
44.min
Belić šutira sa 30-ak metara pored gola.

K  R  A  J       P O L U V R E M E N A
1      0
D O M I N A C I J A      D O M A Ć I H
46.min
Barić centrira sa levog krila Beliću na glavu. Marić odbija loptu. Prečka.
48.min
Belić vrća loptu sa desnog krila Kračunjelu, koji se nalazio na 20 metara od gola. Šut. Lopta odlazi preko gola.
56.min
Centaršut sa desnog krila. Lopta odlazi visoko na pet metara, na drugu stativu. Volej Todorovića a lopta završava na stativi.
57.min
Gosti imaju prvu šansu. Žoretić je prihvatio loptu u šesnaestercu domaćih. Šutira a lopta ide pravo u golmana Katanića.
60.min
Šut Todorovića sa 20.metara pored gola.
65.min
Kračunjel oduzima loptu na pola terena i dodaje Beliću. Vodi je do 16 metara . Šut. Stativa.
73.min
Çentaršut gostiju. Lopta sa desnog krila leti na ivicu šesnaesterca pravo na glavu Rankova. Isti je udara a ona leti u ruke Katanića. Lopta da je poslana malo više, lobovala bi golmana domaćih i ušla bi u gol.
74.min
Najbolja šansa na utakmici za goste. Kontra gostiju. Ognjenović ulazi u kazneni prostor do korner linije. Povratna lopta dolazi do Miloševića koji sa 7 metara šutira u istrčalog katanića.
75.min
GOOOOOOOOOOOL Belić dribla u 7 metara i šalje loptu, pored Marića, u mrežu.

Uglavnom šutevi sa ivice šesnasterca. Bez opasnosti za Marića.
84.min
Kontra gostiju. Ognjenović centrira sa desnog krila na ivicu šesnaesterca. Milošević šutira. Katanić je krajnjim naporom izboksovao loptu.