Atanackov, Banjaš (Ostojić 46.min), Pobra, Jezdimirović, Bežanović, Lazin, Nikolin, Živojnov (Pešić 81.min), Jovanović, Timić, Mošesku.

Živanov, Šamans, Mladenović, Milivojev, Vinka E. (Orlić), Vinka N., getejanc, Kolak, Obradović, Milošević (Stojimirov), George.

PARTIZAN : Timić 21.min
VOJVODINA : Obradović 50 i 53.min

Žuti kartoni:
PARTIZAN
Bežanović (nesportsko ponašanje), Ostojić (bezobziran start) i Živojnov (povlačenje za dres)
VOJVODINA
nema

U duelu dva trenera iz Banatskog Karlovca bolji je bio trener gostiju Dobričić Goran. Trener uljmanskog Partizana, Karaklić Miloje, ima za čim da žali. U prvom poluvremenu su bili bolji i preko Timića vodili sa 1 – 0. Iako su imali na poluvremenu povoljan rezultat to uljmani nisu znali da sačuvaju do kraja.
U drugom poluvremenu Vojvodina igra  daleko angažovanije, napadački i dolazi na kraju do preokreta. U svojim redovima imala je za gol raspoloženog Obradovića, koji sa dva pogotka donosi gostima iz Seleuša tri vredna boda sa ovog teškog gostovanja.