Pavlov, Crnobrnja, Moskić, Mrdja, Ivanović, Bilja (Guja 46.min), Živanov, Lazin (Birdjan 73.min), Kalin, Kusicki, Rakitovan.

Lukić, Ramadanović, Džafić, Panić, Crnojević, Balog, Maksimović (Čeh 66.min), Guran, Nikolovski, Gušavac, Dudui (Mačak 61.min).

BAK : Moskić 4.min i Ivanović  80.Min (kazneni udarac)

Jedinstvo
Crnobrnja 86.min (bezobziran start)
Strela
Balog (22.min) i Ramadanović (75.min) – obojica bezpobziran start

Vlajkovčani su na početku sezone osvojili vredna tri boda protiv vrlo borbene ekipe Strele iz Ivanova. Utakmicu su vrlo lepo otvorili. Već u 4. minutu su vodili sa 1 – 0. Strelac je bio Moskić. Iako su svi na igralištu pomislili da će Jedinstvo lako rešiti utakmicu i glatko pobediti goste, to se nije desilo. Hladan tuš u 33.minutu. Poravnanje rezultata donosi Nikolovski.
U 80.minutu sudija iz Pančeva Milićević dosudjuje penal protiv FK Strela. Opravdano. Balog neporezno startuje u svom kaznenom prostoru nad Kalinom. Siguran egzekutor sa bele tačke je Ivanović.