среда, 22. фебруар 2017.

Dejan Santrač u Subotici

Војводина четворком кроз Суботицу, Маслаћ погодио на дебију (ВИДЕО)

7

Новосађани успешно почели пролећни део шампионата, са три гола у другом полувремену дошли до убедљивог тријумфа

Спартак ЖК – Војводина 1:4 (0:1)
Суботица Стадион: градски у Суботици. Гледалаца: 1.000.

Судија: Дејан СантрачПомоћници: Горан Станојевић и Владимир Шегрт.

Жути картони: Торбица (Спартак). Стрелци: 0:1 Дејан мелег у 5, 0:2 Синиша Бабић у 54, 1:2 Огњен Мудрински у 57, 1:3 Филип Малбашић у 59, 1:4 Марио Маслаћ у 86. минуту.
СПАРТАК ЖДРЕПЧЕВА КРВ: Јовић, Јововић (од 59. Торбица), Савковић (од 76. Крмар), Мудрински (од 80. Пуровић), Ивановић, Башановић, Главчић, Пантић, Стојковић, Ћаласан, Радовановић. Тренер: Андреј Чернишов.
ВОЈВОДИНА: Роцков, Ковачевић (од 39. Трујић), Мелег (од 77. Маслаћ), Малбашић (од 84. Спремо), Пушкарић, Палочевић, Лакићевић, Планић, Бабић, Антић, Вукасовић. Тренер: Драган Ивановић.

Новосађани су у помало измењеном руху, са новим тренером, наставили по старом - са победама.
Повели су момци из Српске Атине већ у 5. минуту голом Дејана Мелега. Тим скором окончан је први део меча, а онда је за петнаестак минута наставка виђено доста голова, и решен победник.
Предност Новосађана дуплирао је Бабић у 54. минуту, само три касније смањио је Мудрински на 1:2, али је Малбашић у 59. Војводини поново донео два гола предности.
Штопер Марио Маслаћ, пристигао из чачанског Борца, је на званичном дебију, постигао гол у 86. минуту за коначних 4:1, а девет минута раније заменио је Мелега.
Семафор 22. кола Супер лиге:
Петак:
Младост – Раднички (Н) 1:0 (Бојовић 79. једанаестерац)
Субота:
Борац – ОФК Бачка 1:0 (Joвановић 68)
Напредак – Вождовац 0:0
Црвена звезда – Нови Пазар 2:0 (Плавшић 40, Петковић 81)
Чукарички – Јавор Матис 2:1 (Ожеговић 63, Јевтић 82 – Амановић 35)
Недеља:
Рад – Партизан 0:1 (Ђурђевић 55)
Спартак ЖК – Војводина 1:4 (Мудрински 56 – Мелег 5, Бабић 54, Малбашић 59, Маслаћ 86)
Металац – Радник oдложено због снега (играће се 22. фебруара или 1. марта)